Kuchyně

Se společností TAPO LIVING s. r. o. nás svedla dohromady náhoda, a to v době, kdy ještě zdaleka nebyla hotová rekonstrukce domu samotného. S oblibou vyprávíme, jak jsme vyrazili na stavební veletrh do Prahy, abychom potkali firmu, která nám sídlí prakticky „za domem“ a která prezentovala interiéry přesně v tom duchu, jaký jsme chtěli vtisknout našemu novému domu.

V Praze jsme se seznámili s panem Michalem Talandou, s nímž jsme absolvovali i první schůzky. Nicméně záhy nás předal paní Radce Štěpánkové, s níž jsme pak řešili jednotlivé místnosti v domě od fáze prvotního nákresu až po finální realizaci. Komunikace s paní Štěpánkovou byla vždy naprosto bezproblémová, férová a prodchnutá snahou nalézt takové řešení, které nám bude 100% vyhovovat (to ostatně platí i o panu Michalu Talandovi). Velmi jsme ocenili, že se nepozastavila nad tím, že chceme do přípravy zahrnout i děti, které měly hlavní slovo, co se týče dětských pokojů. Naopak je brala za rovnocenné partnery a výsledkem jsou dětské pokoje, v nichž se od počátku cítí zcela spokojeně. Paní Štěpánková nám vycházela maximálně vstříc i ohledně termínů schůzek, kdy to pro pracovní vytíženost mou i manželovu mnohdy nebylo jednoduché. Byla takovým „styčným důstojníkem“ mezi námi a dalšími osobami, ať už se jednalo o pana Michala Talandu, paní Talandovou, tvůrce vizualizací a nákresů či samotné pracovníky, kteří nábytek vyráběli a na místě stavěli, a naše představy dotáhla vždy do zdárného výsledku. Samotná realizace u nás v domě byla pokaždé perfektní – „chlapci“ byli rychlí, pečliví a vždy po sobě uklidili tak, že nebýt nového nábytku, nebylo ani poznat, že u nás byli. Co bylo dohodnuto, platilo, když nastal nějaký problém, velmi rychle se podařilo nalézt řešení.

Společnost TAPO LIVING s. r. o. hodnotíme pouze pozitivně a můžeme ji jenom doporučit.

Obývací prostory

Pana Talandu znám již z dob, kdy měl truhlářkou firmu v Semtíně a od té doby jsem pár jeho realizací viděla. Když jsme s partnerem kupovali domek, tak volba byla jasná a oslovili jsme pana Talandu. Začalo to kuchyní a skončilo to realizací téměř do celého domu. Líbí se nám, že pochopil naší vizi a každá vizualizace místnosti byla téměř ideální  bez větších změn. Za nás mohu jedině doporučit a za ty tři roky, co vaříme a žijeme s Tapo livingem jsme stále nadšeni.

Kuchyně

Kuchyň bývá srdcem domu a proto jsme jejímu výběru a realizaci věnovali dostatečný čas.
Výsledek je umocněn kvalitními materiály, jednoduchostí zpracování a bezvadným provedením s důrazem na detaily.
Výše uvedené bylo firmou Tapoliving splněno dle našich představ.
Spolupráci mohu určitě doporučit.